u nas:
• przepiszesz umowę z protokołu zdawczo - odbiorczego,
• zawrzesz nową umowę na prąd i gaz,
• przedłużysz umowę na gaz i prąd
u nas znajdziesz ubezpieczenia:
• nieruchomości,
• komunikacyjne OC/AC, Assistance, NNW,
• na życie, zdrowotne,
• oraz podróżne, transportowe, rolne i firmowe.
Oferta
Lokale użytkowe » wynajem » Oferta nr: 128/LU/W
Zapamiętaj ofertę - zapisz do schowka   Oblicz całkowity koszt zakupu nieruchomości    Zobacz na mapie   Zadaj pytanie   Wydrukuj ofertę  
« WSTECZ

Osoba odpowiedzialna za ofertę:
Wioleta Hampel
kom. 506-664-638
Rodzaj nieruchomości: Lokale użytkowe
Rodzaj transakcji: wynajem
Województwo: Śląskie
Powiat, gmina: SOSNOWIEC, SOSNOWIEC
Miasto: SOSNOWIEC
Dzielnica: CENTRUM
Ulica: NAFTOWA
Cena: 1 300,00 PLN
Powierzchnia: 55.00 mkw
Data dodania: 2020-10-09 10:48:13
Media: energia, woda , kanalizacja miejska
Wejście: od ulicy
Na wyłączność: jest

Oferujemy Państwu do WYNAJMU lokal użytkowy z przeznaczeniem na wszechstronną działalnośc gospodarczą, zlokalizowany w Sosnowcu przy ul Naftowej. POLECAM 506 664 638

Budynek z wejściem z drogi głównej.

Powierzchnia użytkowa wynosi ok. 55m2.

Składa się z trzech pomieszczeń, toalety,kotłowni, zaplecza.

Czynsz 1300zł plus MEDIA.

KAUCJA ZWROTNA DO ROZMÓW.

Okolica bardzo dobrze skomunikowana. W pobliżu przystanek autobusowy, szkoła, sklepy, kościół. POLECAMY I ZACHĘCAMY DO PREZENTACJI. OFERTA GODNA POLECENIA. Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat w/w oferty prosimy o kontakt z Biurem POL DOM NIERUCHOMOŚCI. Ofertę Prowadzi Wioleta Hampel Tel: 506-664-638 pod nadzorem Agaty Kędziora Lic. Zaw. 6204 ********************************************** Zapewniamy profesjonalną obsługę, współpracujemy z doradcami finansowymi i wspólnie pomagamy naszym klientom w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do biura zlokalizowanego w Mysłowicach przy ulicy SZOPENA 2D. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ze względu na okoliczność, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, firma POLDOM nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.
Lokalizacja przybliżona - Aby poznać dokładną lokalizację prosimy o kontakt z naszym biurem.
Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ze względu na okoliczność, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, firma POL DOM nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.
strony internetowe BRANDPOINT